skip navigation

14U Schedule

Pool A Record Pool B Record
A1 NLHA 14U 3-0 B1 Hoffman's Hoops Academy 14u 0-3
A2 SSA Elite 14U 2-1 B2 Howard Pulley Wade* 3-0
A3 MN CHILL 8 Elite 0-3 B3 Dallas showtyme gold 1-2
A4 KC Keys-8th 1-2 B4 KC ELITE 2020 2-1
Pool C Record Pool D Record
C1 Have Ball Will Travel 8th grade 0-3 D1 Team KC- Blackout (Boo) 2-1
C2 Omaha Elite 2-1 D2 NLHA Mathews 8 0-3
C3 Oz Elite 2-1 D3 Dallas Showtyme 2020 1-2
C4 KMJC 14U 2-1 D4 Kansas Pray & Play 3-0
Pool E Record Pool F Record
E1 Team 4XIII 1-2 F1 Net Gain Sports 3-0
E2 Howard Pulley Taylor 0-3 F2 Team GetShook 8th 1-2
E3 Semo Bulls 2-1 F3 MBC Springfield 0-4
E4 AAO TEAM SUPERSTAR SOUTH 3-0 F4 Hoop Dreams Academy 1-2
F5 Team Go 3-0
Game Team 1 Team 2 Day Time Gym Court Result
1 F3 F5 Friday 6:00 PM OEHS 3 F5-64 F3-40
2 F1 F2 Friday 7:10 PM OEHS 3 F1-62 F256
3 D3 D4 Friday 7:10 PM OSHS 3 D4 - 68 D3 - 52
4 A1 A2 Friday 8:20 PM OEHS 1 A1-55 A2-34
5 B3 B4 Friday 8:20 PM OSHS 1 B4 - 55 B3 - 42
6 B1 B2 Friday 8:20 PM OEHS 2 B2-66 B1-20
7 C3 C4 Friday 8:20 PM OSHS 2 C3 - 67 C4 - 58
8 E3 E4 Friday 8:20 PM OEHS 3 E4-76 E3-48
9 D1 D2 Friday 9:30 PM OSHS 1 D1 - 57 D2 - 37
10 E1 E2 Friday 9:30 PM OSHS 2 E1 - 60 E2 - 41
11 F4 F5 Friday 9:30 PM OEHS 3 F5-63 F4-59
12 A3 A4 Saturday 8:00 AM OEHS 3 A4-58 A3-46
13 F1 F3 Saturday 8:00 AM OSHS 3 F1 - 70 F3 - 28
14 B2 B4 Saturday 9:10 AM OSHS 1 B2 - 65 B4 - 49
15 B1 B3 Saturday 9:10 AM OSHS 2 B3 - 54 B1 - 14
16 C1 C4 Saturday 9:10 AM OEHS 3 C4-73 C1-35
17 C2 C3 Saturday 9:10 AM OSHS 3 C2 - 69 C3 - 52
18 F2 F5 Saturday 10:20 AM ONWHS 3 F5-59 / F3-38
19 E2 E3 Saturday 10:20 AM OSHS 1 E3 - 56 E2 - 32
20 A1 A3 Saturday 10:20 AM OEHS 2 A1-53 A3-27
21 A2 A4 Saturday 10:20 AM OEHS 3 A2-67 A4-63
22 D1 D4 Saturday 11:30 AM ONWHS 3 D4-61 / D1-60
23 E1 E4 Saturday 11:30 AM OEHS 2 E4-62 E1-41
24 F3 F4 Saturday 11:30 AM OEHS 3 F4-65 F3-23
25 C1 C2 Saturday 12:40 PM OSHS 2 C2 - 67 C1 - 36
26 D2 D3 Saturday 12:40 PM OEHS 3 D3-58 D2-37
27 F1 F4 Saturday 1:50 PM ONWHS 3 F1-61 / F4-56
28 B1 B4 Saturday 1:50 PM OSHS 1 B4 - 59 B1 - 38
29 A1 A4 Saturday 1:50 PM OEHS 2 A1-52 A4-30
30 B2 B3 Saturday 1:50 PM OSHS 2 B2 - 58 B3 - 50
31 A2 A3 Saturday 1:50 PM OEHS 3 A2-66 A3-48
32 D1 D3 Saturday 3:00 PM OSHS 1 D1 - 49 D3 - 39
33 E1 E3 Saturday 3:00 PM ONWHS 3 E3-62 / E1-60
34 D2 D4 Saturday 3:00 PM OSHS 2 D4 - 66 D2 - 44
35 E2 E4 Saturday 3:00 PM OEHS 2 E4-63 E2-8
36 C1 C3 Saturday 3:00 PM OSHS 3 C3 - 48 C1 - 35
37 F2 F3 Saturday 3:00 PM OEHS 3 F2-64 F3-27
38 C2 C4 Saturday 4:10 PM ONWHS 3 C4-56 / C2-53
39 F1 F5 Saturday 5:20 PM OEHS 1 F5-48 F1-38
40 F2 F4 Saturday 5:20 PM OEHS 2 F4-79 F2-69